Ahas Holding / Kurumsal


Misyonumuz
Ahas Holding olarak faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek,sektörlerimizin gelişimde öncü rol oynamak, hissedarlarımız, iş ortaklarımız ve topluma değer oluşturmaktır.

Vizyonumuz
Kurumsal kültürümüzün yapı taşlarını oluşturan girişimciliğimiz, yatırım uzmanlığımız ve iş geliştirmede, güvenilir bir iş ortağı olma niteliğimiz ile küresel ekonomide ciddi bir oyuncu haline gelmeyi hedefleyen ülkemiz ekonomisine sorumlu, kurumsal yurttaş kimliğimizle en üst düzeyde katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Grup Şirketlerimiz

Ahas Energy
Şirketimiz enerji pazarında güvenilir ve sonuç odaklı çözümler üretmek üzere sektörde alanında akademik düzeyde uzmanlaşmış profesyonellerin bir araya gelmesiyle kurulmuş bir petrol, doğalgaz ve jeotermal danışmanlık ve enerji şirketidir.

Balkans Expo
Şirketimiz Türkiye'de faaliyet gösteren firmaların yurt dışında Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın destekleriyle en az ekonomik ve ticari riskle faaliyet göstermelerini sağlayacak bir yapının organizasyonudur.

Selçuklu Lojistik
Şirketimiz Balkanlar  hattında Komple taşıma hizmetlerinin yanı sıra düzenli Parsiyel Servis hizmetleri de vermekteyiz. Konusunun uzmanı servis çalışanlarımız, emtialarınızın ana dağıtım noktalarına kısa bir sürede, düzenli bilgilendirme sistemi içerisinde, güvenli ulaşımını sağlıyoruz.